Międzynarodowy transport zmarłych

Zakład pogrzebowy Gabriel ma w swojej ofercie usługę transportu ciała Zmarłego. Przewozimy je do chłodni, nie tylko na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, ale również całej Polski. Ponadto na życzenie klienta zakład pogrzebowy Gabriel organizuje też międzynarodowy przewóz zwłok.

Nasi pracownicy zakładu dbają zawsze o to, aby transport ciała i prochów odbył się sprawnie i zgodnie ze wszystkimi przepisami oraz prawem. Ponadto pracownicy naszego zakładu pogrzebowego Gabriel oferują swoją pomoc nie tylko w samym transporcie, ale również w dopełnieniu obowiązków wynikających z konieczności załatwienia wszelkich formalności niezbędnych do przetransportowania zwłok.

Nasze karawany to sprawdzone samochody, które spełniają wszystkie normy wymagane w przypadku tego typu transportu w Polsce, Unii Europejskiej oraz poszczególnych państwach świata. Każde zlecenie na tego typu usługę traktowane jest indywidualnie po to, aby móc zaoferować Państwu kompleksową usługę w najbardziej przystępnej cenie. Po więcej szczegółów dotyczących międzynarodowego przewozu osób zmarłych zapraszamy do naszego biura w Zawierciu przy ulicy Rzemieślniczej 10.

transport międzynarodowy
error: Content is protected !!