Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
8 wpisów.
Sabina Lewandowska napisał/a 30 marca 2022
Bardzo dziękuję firmie Gabriel za tak piękną organizację uroczystości pogrzebowej. Jestem wam wdzięczna za wasze zaangażowanie i wsparcie całej mojej rodziny w tych trudnych chwilach. Będę polecać wasz zakład pogrzebowy w Zawierciu.
Maria R. napisał/a 25 lutego 2022
Chciałabym podziękować firmę Gabriel za organizację uroczystości pogrzebowej mojego taty Waldemara. Dziękuję za wasze doświadczenie, dobre słowo i wsparcie w tym smutnym dla mnie czasie.
Marika K. napisał/a 29 grudnia 2021
Zakład pogrzebowy Zawiercie przygotował uroczystość pogrzebową mojego dziadka Stefana. Bardzo dziękuję za zorganizowanie pięknej oprawy muzycznej i przygotowanie wieńców. Zadbaliście o wszystko.
Grzegorz M. napisał/a 21 września 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Gabriel za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej. Wszystko odbyło się z ogromnym szacunkiem. Cały personel wykazał się wielkim profesjonalizmem. Będę polecać wasz zakład pogrzebowy Gabriel.
Jarosław W. napisał/a 14 lipca 2021
Jestem bardzo miło zaskoczony tym, ile empatii i dobroci mają pracownicy zakładu Gabriel. Od początku zostaliśmy otoczeni wsparciem i troską. Obsługa pogrzebu była na najwyższym poziomie, tak samo jak oprawa florystyczna i muzyczna. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Dagmara G. napisał/a 26 maja 2021
Zakład pogrzebowy Gabriel pomógł mi przejść przez ten trudny czas oraz przejął na siebie wszystkie obowiązki. Obsługa pogrzebu była wzorowa, a sama ceremonia bardzo wzruszająca. Jestem ogromnie wdzięczna!
Artur z rodziną napisał/a 24 kwietnia 2021
Gabriel to bardzo dobry zakład pogrzebowy. Otrzymałem dużo wsparcia, zwłaszcza przy formalnościach. Pracownicy przejęli na siebie wszystko, a ja mogłem spokojnie skupić się na swojej żałobie i na wsparciu moich córek, które straciły ukochaną mamę. Dziękuję.
Janina F. napisał/a 16 lutego 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu pogrzebowego Gabriel za tak pięknie zorganizowaną ceremonię pogrzebową. Od kiedy tylko zadzwoniłam do pracowników zakładu czułam ogromne wsparcie i wiedziałam, że wszystko przebiegnie wzorowo.
error: Content is protected !!