Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
15 wpisów.
Beata T napisał/a 18 maja 2023
Gabriel zorganizował w naszej rodzinie już kilka pogrzebów, zawsze były piękne i wzruszające.
Paulina A. z rodizną napisał/a 16 maja 2023
Bardzo dobry i niedrogi zakład pogrzebowy, można ich polecić z tzw. czystym sercem.
Marcin Kaczanowski napisał/a 7 kwietnia 2023
Chciałbym wyrazić swoje szczere podziękowania za profesjonalną i godną szacunku obsługę w czasie trudnego dla mnie momentu. Wasza życzliwość, troska i profesjonalizm przyniosły mi dużo ulgi i wsparcia w czasie żałoby. Jestem wdzięczny za to, że mogłem polegać na Waszej pomocy i zaangażowaniu w przygotowaniu pochówku mojego bliskiego. Cieszę się, że mieliście dla mnie zrozumienie, aby pomóc mi w podejmowaniu decyzji i przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowej zgodnie z moimi życzeniami.
Dawid napisał/a 24 listopada 2022
ze względu na chorobę nie miałam możliwości przyjechania do biura, jednak nie stanowiło to żadnego problemu, bo przyjechali pod wskazany adres, duża empatia i cierpliwość została nam okazana
Marta Tomczyk napisał/a 27 października 2022
Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej mojego Taty...za wysoką jakość świadczonych usług: dostojność, kulturę osobistą i empatię. Dziękuję również za ten szacowny gest jakim Państwo się wykazali zamawiając - z własnej inicjatywy - mszę za duszę zmarłego.
Jarosław I. napisał/a 24 czerwca 2022
Według naszej rodziny Gabriel to najlepszy dom pogrzebowy w Zawierciu, dopilnowali formalności, zasiłku i kwiatów. Polecam tą firmę
Podziękowania napisał/a 17 maja 2022
Chciałbym podziękować za pomoc przy zorganizowaniu pogrzebu naszej kochanej mamy. Mieliśmy obawy, bo sprawa była bardzo niekomfortowa dla nas, ale wszystko się udało bez zarzutów. Firma okazało się, że jest profesjonalna, dyskretna, mogliśmy liczyć na dobrą obsługę i wysoki poziom, na którym nam bardzo zależało, a dodatkowo jeszcze na niewygórowane ceny. Firma Gabriel sprostała naszym wysokim wymaganiom, można im ufać, będziemy polecać usługi tej firmy.
Sabina Lewandowska napisał/a 30 marca 2022
Bardzo dziękuję firmie Gabriel za tak piękną organizację uroczystości pogrzebowej. Jestem wam wdzięczna za wasze zaangażowanie i wsparcie całej mojej rodziny w tych trudnych chwilach. Będę polecać wasz zakład pogrzebowy w Zawierciu.
Maria R. napisał/a 25 lutego 2022
Chciałabym podziękować firmę Gabriel za organizację uroczystości pogrzebowej mojego taty Waldemara. Dziękuję za wasze doświadczenie, dobre słowo i wsparcie w tym smutnym dla mnie czasie.
Marika K. napisał/a 29 grudnia 2021
Zakład pogrzebowy Zawiercie przygotował uroczystość pogrzebową mojego dziadka Stefana. Bardzo dziękuję za zorganizowanie pięknej oprawy muzycznej i przygotowanie wieńców. Zadbaliście o wszystko.
Grzegorz M. napisał/a 21 września 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Gabriel za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej. Wszystko odbyło się z ogromnym szacunkiem. Cały personel wykazał się wielkim profesjonalizmem. Będę polecać wasz zakład pogrzebowy Gabriel.
Jarosław W. napisał/a 14 lipca 2021
Jestem bardzo miło zaskoczony tym, ile empatii i dobroci mają pracownicy zakładu Gabriel. Od początku zostaliśmy otoczeni wsparciem i troską. Obsługa pogrzebu była na najwyższym poziomie, tak samo jak oprawa florystyczna i muzyczna. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Dagmara G. napisał/a 26 maja 2021
Zakład pogrzebowy Gabriel pomógł mi przejść przez ten trudny czas oraz przejął na siebie wszystkie obowiązki. Obsługa pogrzebu była wzorowa, a sama ceremonia bardzo wzruszająca. Jestem ogromnie wdzięczna!
Artur z rodziną napisał/a 24 kwietnia 2021
Gabriel to bardzo dobry zakład pogrzebowy. Otrzymałem dużo wsparcia, zwłaszcza przy formalnościach. Pracownicy przejęli na siebie wszystko, a ja mogłem spokojnie skupić się na swojej żałobie i na wsparciu moich córek, które straciły ukochaną mamę. Dziękuję.
Janina F. napisał/a 16 lutego 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu pogrzebowego Gabriel za tak pięknie zorganizowaną ceremonię pogrzebową. Od kiedy tylko zadzwoniłam do pracowników zakładu czułam ogromne wsparcie i wiedziałam, że wszystko przebiegnie wzorowo.
error: Content is protected !!