Kremacje

Kremacja w Polsce staje się coraz częściej wybieraną formą pochówku. Powodów ku temu jest wiele. Pogrzeb urnowy w wielu przypadkach jest dużo bardziej przystępny finansowo od pogrzebu tradycyjnego. Ponadto w wyniku wciąż malejącej dostępności grobów ziemnych – rodziny wybierają pogrzeb urnowy, aby móc pochować bliską osobę na wybranym cmentarzu. Coraz częściej również ostatnią wolą Zmarłego jest pogrzeb przeprowadzony w takiej właśnie formie.

Zakład pogrzebowy Gabriel w Zawierciu daje Państwu możliwość skorzystania z wszechstronnej pomocy w organizacji pogrzebu urnowego. Nasi pracownicy zdają sobie sprawę, że kremacja może wciąż budzić wiele wątpliwości. Dlatego nasz doświadczony personel odpowie na wszystkie pytania, oferując jednocześnie swoją pomoc przy wyborze akcesoriów funeralnych – głównie takich, jak trumna kremacyjna oraz urna.

W naszym biurze w Zawierciu personel zakładu pogrzebowego Gabriel świadczy także pomoc we wszelkich formalnościach niezbędnych do przeprowadzenia kremacji. Wsłuchujemy się w potrzeby rodzin i robimy wszystko, aby ceremonia ostatniego pożegnania przebiegła zgodnie z oczekiwaniami najbliższych Zmarłego.

kremacja
error: Content is protected !!